NaruHina Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forumul tuturor fanilor NaruHina! Distrati-va!!
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Don't play wih me

In jos 
AutorMesaj
Miss_Hin
Vizitator
avatar



Don't play wih me  Empty
MesajSubiect: Don't play wih me    Don't play wih me  EmptyJoi Noi 15, 2012 2:31 pm

Capitolul 1

Simti cateodata nevoia sa te eliberezi??Simti nevoia sa ii spui cuiva tot ce ai pe inima??Simti nevoia sa incepi sa plangi dar sa nu te vada lumea???Ei bine,asa se simte o fata,care in acest moment plange chiar in casa senseiului sau,cu lacrimi amare care ii inunda chipul angelic.
-Hinata,termina o data cu plansul asta de mironosita!!ii spune fetei o alta fata inganfata cu parul blond,iar ochii albastri,pe nume Ino.
-Naruto,e numai vina ta!Ti-am zis sa nu vorbesti asa cu ea ca plange!!Ce naiba te-a apucat nu stiu!spune un alt tip brunet,cu ochii negri de asemenea.
Acest "Naruto"sta ganditor,rezemat de tocul usii.Se gandeste...


~~Hinata Story~~~
Nu stiu de ce mereu a trebuit el sa se poarte asa cu mine!!Niciodata nu i-am facut nimic asa ca nu are acest drept,si ma mai trage si de par!Chiar ca e nesimtit!Dar,din greseala mea,am ajuns sa iubesc foarte foarte mult acest nesimtit.De fiecare data imi vine sa il strang in brate si sa nu ii mai dau drumul niciodata!Deodata,aud niste pasi venind din dreptul lungului coridor,din casa senseiului meu.
-Dragii mei,se pare ca avem o problema.Deci Naruto,vri sa iti ceri o data scuze?intreaba sensei.
-Nu!Sa nu isi ceara scuze!Mai bine mor decat sa ma insulte iarasi!spun eu tipand indreptandu-ma inspre coridor.
Incep sa fac pasi mari si in cateva secunde ajung la usa.Il aud pe sensei ca ma striga dar nu ma mai intereseaza acum.Deschid usa si plec suparata plin ploaia densa,spre locuinta mea.Picaturile imi loveau cu putere corpul firav prin hainele subtiri.Deodata,vad ca se lasa o ceata densa.Imi activez Byakuganul si privesc in jur.Simt chakra cuiva si scot din maneca un kunai bine ascutit de metal si foarte inspaimantator.Deodata,vad ca in spatele meu apare cineva care vrea sa ma loveasca.

Edit: Te rog sa iti faci cont si dupa sa postezi acest fic. Imediat ce il repostezi, topicul acesta va fii sters. Multumesc.
Sus In jos
 
Don't play wih me
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NaruHina Forum :: Ficuri :: Ficuri NaruHina-
Mergi direct la: